SÜREKLİ ATIKSU İZLEME SİSTEMİ

İşletmenizin arıtma tesisi için mevcut ve gelecek trendleri değerlendirebilmek için bilgi toplamak ve/veya arıtma tesislerinin operasyonel performansını arttırmak için atık suyun kirleticiler veya parametreler açısından izlemesini gerektirir.

Tesis yetkilileri; PC, Tablet ve akıllı telefonlarından parametreleri gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve atık su kalitesi veya arıtma tesisi seviyesi önceden ayarlanmış değerleri aşması halinde yetkililer Mail/sms olarak bildirim alabilir.

Enerji Tüketimini İzleyin

Su Kalitesini İzleyin

Uzaktan Kontrol Edin

Özel Raporlar

EŞ ZAMANLI ATIKSU İZLEME

Çözümlerimiz gerçek zamanlı su izleme, veri toplama ve analiz sunar. Anlık veri toplama, iletim ve işleme hızı endüstriyel operasyonların su kalitesi üzerindeki olumsuz etkilerini en aza indirmek için kritik öneme sahiptir.

Sürekli Atıksu İzleme Sistemi Gerektiğinde, trend grafiği, uyarı geçmişi, Excel'e aktarma vb. işlevleri kullanarak Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı veya müşterilere raporlama yapmak için uygundur.

Daha fazla bilgi için : Sürekli Atıksu İzleme Sıkça Sorulan Sorular

Sistem, elektrik, su, ısı ve gaz tüketimin sayaçlarının, elektrik değeri, multimetrelerin, çevresel parametrelerin: sıcaklık, nem, parlaklık vb. diğer değerlerin: AÇIK / KAPALI durumu, çalışma süresi, pulse ve analog değerlerin uzaktan okunmasını sağlar. Ayrıca, dijital ve röle çıkış modülleri ile cihazların kontrolünü sağlar.

Responsive arayüz, özelleştirilebilir dashboard!

SU & ATIKSU İZLEME YAZILIMI

Su & Atıksu izleme yazılımları; suyun izlenmesi, tutulması, analizinin yapılması ve daha isabetli yorumlar yapabilmek için personele uygun raporlar sunar.

Bu raporlar sayesinde;

Geçmiş su tüketim verilerinin analizi, gelecekteki su ve atık suyun konusunda yapılacak planlamanın yanı sıra geçmişte yapılan gereksiz tüketimleri tespit edilmesinde olan tanır. 

SİSTEM BİLEŞENLERİ

METERNET

Meternet Pro MT-CPU Modül

MeternetPRO yazılımı için MT-CPU modülü. Meternet PRO sisteminin merkezi birimi olan MT-CPU modülü,  haberleşme protokolü üzerinden bağlı cihazları sorgular, verileri arşivler, iletişimi ve veri dağıtımını yönetir Enerji izleme, veri toplama ve online izleme, müşretileri anlık faturalandırma, raporlama ve su, buhar, üretim miktarlarını izleme gibi pek çok kullanım alanına göre tasarlanmış modül, avrupada enerji verimliliği konusunda en iyi ürün ödülü almıştır.

EK MODÜLLER

Üretimde maliyet hesabı ve maliyetlerin düşürülmesi veriye ve analize dayanır,
tıpkı satranç gibi.

Ürettiğiniz ürün ile global piyasada rakiplerinize karşı rekabet edebilmek için ürünün birim fiyatına düşen “GERÇEK ZAMANLI” maliyet hesabını çok iyi belirlemek gerekir.

Firmanın büyüklüğü ne olursa olsun, üretim aşamasında “GERÇEK ZAMANLI” maliyet hesabı iyi yapılan bir ürün ile rakipler karşısında üstünlük sağlanabilir.

ENERJİ VERİMLİLİĞİNİ DESTEKLEYEN EN İYİ ÜRÜN !

ONLINE DEMO SİSTEM

Meternet Pro demo cihaza bağlanarak sisteme bağlı cihazlarla gerçekçi bir deneyim yaşayın.

Kullanıcı adı : demo@witteh.com
Şifre : Witteh2022
Demo : http://meternet.witteh.com/login

Atıksu İzleme Sıkça Sorulan Sorular

Temel izleme parametreleri: KOİ, BOİ, pH, Bulanıklık, EC, Sıcaklık, akış hızı (Özelleştirilebilir) gibi parametreler izlenebilir.

Atıksu Parametreleri, PC’lerden ve akıllı telefonlardan izlenebilir. Verilere herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda erişebilir (Kullanıcı sınırı yoktur)

Atık su/atık su arıtma tesislerinin çalışma durumunu, atık su deşarj kalitesini, akış hızını vb. izlemek için fabrikalara veya atık su arıtma tesislerine kurulabilir.

Witteh Online Atıksu İzleme Sistemi, Çevre, Şehircilik ve İklim Bakanlığının Yayınlamış olduğu Sürekli İzleme Sistemine (SİM) veri aktarımı için uygundur.