Genel

Garaj Kapıları Uzaktan Nasıl Kontrol Edilir?

Garaj Kapıları Uzaktan Nasıl Kontrol Edilir?

Teknolojinin ilerlemesi ve insanların yaşam standartlarını yükseltmek istemesiyle, insanların teknolojiden beklentileri de artmaktadır. Otopark, garaj veya bahçe kapısının bulunduğu bir sitede veya apartmanda yaşıyorsanız kapının otomatik olarak açılması ve kapanması gerekliliktir.

Otoparkta bulunan aracınıza bindiğinizde uzaktan akıllı telefon veya tabletiniz aracılığıyla tek tuş ile kapıyı açıp, ayrıldıktan sonra otomatik kapanmasını veya tek tuş ile kapanabilmesini kim istemez ?

En iyi teknolojiler ile güçlendirilmiş Fox Akıllı Ev Otomasyonu ile kapıların uzaktan otomatik kontrolü mümkün.

ÇÖZÜMÜMÜZ

WiFi Akıllı Ev Otomasyonu Sistemi

Özenle teknolojik ihtiyaçlar için tasarlanmış FOX Wi-Fi akıllı ev otomasyonu, ücretsiz IOS ve Android uygulaması ile kontrol edebilirsiniz. Modüllerinizi basit ve ek fonksiyonlar tanımlayarak WiFi, Bluetooth ve cloud ile yönetebilirsiniz. Üstelik dilediğiniz yerden cihaz yönetimi yapabilir veya çoklu kişi kullanımı olarak izinleri verebilirsiniz. 

ÇÖZÜMLERİMİZ

FOX – Gate Kapı Kontrolörü Neler Sunar ?

Fox Gate kapı kontrolcüsü, giriş veya garaj kapılarının Wi-Fi üzerinden veya bulut üzerinden kontrol edilmesine olanak sağlar. Dış ortamlarda Wi-Fİ bağlantı sorunlarına karşılık harici bir anten ile sinyal gücü arttırılabilir.

Bunların yanı sıra, cep telefonu ile uzaktan kapı açma modülü Takvime göre otonom çalışabilir, saate göre zamanlanabilir, senaryolar ile planlanabilir ve ses ile kontrol edilebilir.

GATE Kapı Denetleyicisi – FOX

Giriş kapısı ve garaj kapısı tahriklerinin herhangi bir otomasyonuyla entegrasyon için tasarlanmış 2 kanallı gri kapı kontrolörü .

GATE  –  kapılar veya kapılar ve küçük kapılar için iki kanallı bir wifi denetleyicisidir. Cihaz durumlarının tanımlanmasını sağlar: “kapı kapalı”, “kapı açık”. Wifi sisteminin mimarisi nedeniyle, kapı bulut üzerinden veya sadece yerel olarak wifi veya bluetooth üzerinden kontrol edilebilir. Sinyal gücünü artırmak için GATE modülü harici bir antenle donatılmıştır. Hermetik kasa, kontrolörün dışarıda kesintisiz çalışmasını garanti eder. GATE, döner kapılar hariç tüm kapıları destekler.

Otomatik Kapı Kumandası Nasıl Çalışır ?

Bahçe kapısının uzaktan telefon / tablet ile kontrolüne olanak sağlayan bu modül ve Fox uygulaması bir kaç dakika içerisinde kurulabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir